Banner

Faq

FAQ

1. Jaki jest minimalny okres wypożyczenia samochodu? Szukam auta tylko na jeden dzień.

Staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów, dlatego w Seven Car możesz wypożyczyć auto z kierowcą nawet na jeden dzień. Może być to wyjątkowa okazja lub po prostu chęć wypróbowania auta klasy premium.


2. Czy na okres wypożyczenia samochodu ustalony jest limit kilometrów, który mogę przejechać bez dodatkowych opłat?

W Seven Cars obowiązuje limitowany przebieg kilometrów. Wynosi on 100 km na dzień, jednak za każdy dodatkowy kilometr możesz dopłacić. W tym wypadku dopłata za 1km będzie wynosić 1zł.


3. Czy podczas wynajmu samochodu wymagane jest wpłacenie kaucji?

Nie, w pełni Ci ufamy, dlatego wynajmując auto w Seven Cars nie musisz wpłacać żadnych dodatkowych pieniędzy tytułem kaucji.


4. Czy kierowca posiada terminal i można zapłacić u niego za wynajem samochodu kartą płatniczą?

Chcąc jak najbardziej ułatwić Ci proces wynajmu i regulacji kosztów, dajemy Ci możliwość opłacenia wypożyczenia samochodu bezpośrednio u kierowcy. Kierowca posiada terminal, więc bez obaw możesz zapłacić dowolną kartą płatniczą.


5. Organizuję przejazd osobom z zagranicy. Czy kierowca porozumiewa się w języku angielskim?

Wśród naszych klientów jest wielu obcokrajowców, a nasze usługi świadczymy nie tylko w Polsce, ale na terenie całej Europy. Nasz kierowca bez problemu porozumiewa się w języku angielskim.


6. Czy istnieje możliwość wyjazdu wypożyczonym pojazdem poza granice Polski?

Oczywiście, dla nas nie ma granic, przynajmniej w Europie. Usługi wynajmu samochodów świadczymy na terenie całego kontynentu.


7. Czy w wynajętym aucie jest udostępniona pasażerom sieć internetowa WiFi i mogą oni korzystać z usług typu Spotify/Netflix?

Bardzo zależy nam, by podróż naszym pojazdem była dla Ciebie komfortowa na tyle, na ile to tylko możliwe, dlatego też udostępniamy Ci Internet poprzez łącze wifi, tak byś mógł korzystać podczas jazdy ze swoich ulubionych aplikacji, pracować, sprawdzać na bieżąco maile, wiadomości czy oglądać filmy. Staramy się maksymalnie uprzyjemnić Ci przejazd.


8. Jak wygląda sytuacja w przypadku wypożyczenia pojazdu z kierowcą na kilka dni? Potrzebuję transportu, jednak spotkania codziennie będą się odbywać w rożnych miejscowościach.

Nie ma w takiej sytuacji dla nas najmniejszego problemu. Bierzemy na siebie odpowiedzialność w kwestii zapewnienia kierowcy naszej firmy noclegów w hotelach i wyżywienia. Zawsze staramy się, by miejsca noclegowe kierowcy znajdowały się jak najbliżej miejsca zakwaterowania pasażera.


auto

Wypożyczalnia aut Seven Cars

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług, zostaw nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy!