Banner

Lokalizacje wynajmu aut premium

Usługa wynajmu luksusowego samochodu wraz z kierowcą dostępna jest w wielu miastach na terenie całego kraju. Przebywający w północnej Polsce mogą skontaktować się z punktem w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Szczecinie czy Białymstoku. W środkowej części kraju czekają na Państwa wypożyczalnie w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Toruniu i Lublinie. Na południu zapraszamy do Katowic, Kielc, Częstochowy, Krakowa, Wrocławia, Oświęcimia i Zakopanego.


Stworzyliśmy całą sieć salonów, aby zawsze być blisko Państwa i w razie potrzeby służyć eleganckim i komfortowym pojazdem. Kierowca, który doskonale zna teren, zawiezie Was tam, gdzie tylko sobie zażyczycie.


Auta na specjalne okazje


Oferujemy wynajem samochodów premium na specjalne okazje, takie jak śluby, przyjęcia, premiery kulturalne, bankiety biznesowe czy wieczory panieńskie i kawalerskie.


Nie muszą się Państwo o nic martwić - gwarantujemy stosowną oprawę, pojazdy wysokiej klasy i nienaganną obsługę. Kierowca pozostaje do Waszej dyspozycji na cały czas wypożyczenia auta, możecie więc spokojnie zająć się swoimi sprawami, załatwiać ważne interesy lub po prostu wyśmienicie się bawić.


Działamy dla tych, którym zwykłe taksówki nie wystarczają, organizujemy przejazdy klasy VIP, które pozostawią niezatarte wspomnienia. Zapewniamy wygodę, bezpieczeństwo, kultowe marki pojazdów (BMW, Mercedes, Porsche) oraz wszelkie możliwe udogodnienia.


Podróże na terenie całej Polski


Nasze samochody z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Szczecina, Białegostoku, Warszawy, Poznania, Łodzi, Torunia, Lublina, Katowic, Kielc, Częstochowy, Krakowa, Wrocławia, Oświęcimia i Zakopanego zawiozą Państwa pod każdy wskazany adres. Z naszymi doświadczonymi kierowcami traficie do sal weselnych, klubów, restauracji czy hoteli na terenie całego kraju.


Czy to nie fantastyczne rozwiązanie? Możecie komfortowo podróżować po Polsce na fotelu pasażera i jeszcze zaprosić gości na przejażdżkę albo partnera na niezapomnianą randkę. Jeśli Więc jesteście zainteresowani, nasze wypożyczalnie luksusowych aut czekają w wymienionych miastach.