Banner

Jakie wybrać auto do ślubu?

Przygotowania do ceremonii ślubnej wymagają od Młodej Pary podejmowania wielu decyzji. Jedną nich jest wybór odpowiedniego auta, którym pojadą do kościoła, w miejsce zabawy weselnej czy na sesję zdjęciową. Wszystko zależy od ich własnych preferencji. Część z par zdecyduje się na nowoczesną limuzynę, a część na klasyczne modele sprzed lat. Możliwości jest naprawdę masa, czym jednak kierować się podczas wyboru, by uzyskać pożądany efekt?

Wynajem samochodu do ślubu?

Możecie oczywiście pojechać do ślubu swoim samochodem, ale czy nie jest on dobrą okazją, by pokazać się w odświętnym pojeździe, wypożyczonym specjalnie na tę okazję? Elegancki samochód, pięknie udekorowany podkreśli odświętny charakter dnia, ceremonii, zabawy. Dlatego też musi idealnie wpisać się w stylistykę całego wydarzenia.

Nowoczesne BMW czy oldschoolowe auto do ślubu?

Jeśli planujecie przyjęcie w stylu glamour, gdzie przepych i blichtr grają pierwsze skrzypce, najlepszym wyborem będzie wynajęcie luksusowej lśniącej limuzyny. Na przykład wysokiej klasy, eleganckie czarne BMW do ślubu wpasuje się w taką konwencję, a Wy poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy i zaznacie trochę luksusu. Na pewno przyciągnięcie wzrok swoich gości. Dla miłośników starej motoryzacji świetnym wyborem będzie klasyk sprzed lat, a może nawet zabytkowy samochód z epoki PRL.

Żądni wrażeń?

Jeśli klasyka Was nie interesuje, a elegancka limuzyna wydaje się troszkę nudna, wynajmijcie SUV-a. Na przykład dla wielbicieli BMW optymalnym wyborem będzie BMW X5 35D, który łączy elegancję z ogromną siłą i nowoczesnością. Masywne auto do ślubu zapewni Wam bezpieczny i dynamiczny przejazd. Wielbiciele mocnych wrażeń mogą zdecydować się na terenówkę. Dzięki niej żaden trudny teren nie będzie pretekstem, dla którego nie dotrzecie na własny ślub.

Niezawodne auto do ślubu

Proponujemy zastanowić się porządnie, zanim wypożyczycie Dużego Fiata od wujka Stasia czy trzydziestoletnie BMW od szwagra Pawła. Ostatnią rzeczą, jaką chcecie przeżyć w drodze na ślub to nagła, nieprzewidziana awaria samochodu. Jeśli chcecie wynająć ślubne auto, skorzystajcie z profesjonalnej wypożyczalni, która na bieżąco kontroluje stan swojej floty na wynajem.